MOJ SIGURAN POSAO

30/03/2020

Postani ziheraš i zgrabi radno mjesto "Key account manager"

Naziv radnog mjesta:

KEY ACCOUNT MANAGER (M/Ž)

Mjesto rada:

Zagreb, Karlovac, Rijeka, Pula, Poreč, Rovinj, Zadar, Split, Zadar, Šibenik, Imotski, Dubrovnik, Makarska, Osijek, Slavonski Brod, Županja, Požega, Vukovaar, Čakovec, Krapina, Kutina, Varaždin, Bjelovar, Koprivnica, Nova Gradiška, Virovitica, Daruvar, Delnice, Križevci, Našice i Sisak

ŠTO NUDIMO?

 Mogućnost osobnog rasta i razvoja

 Dodatna stimulacija na plaću – dodatna zarada

 Isplata dodataka za prekovremeni rad

 Redovno povećanje plaće svake godine

 Mogućnost napredovanja kroz 6 mjeseci

 Prilika za usavršavanje kroz edukacije i treninge

 Privlačan financijski paket, stabilna primanja

 Sigurno i stabilno radno mjesto

 Odlčna i zdrava radna atmosfera, produktivna, neformalna

Briga o zaposleniku:

- Svakodnevno svježe voće

- Kava, čaj

- Besplatan parking

- Konstantne edukacije

Opis posla:

- Odgovarati klijentima na upite i zahtjeve

- Komunikacija sa korisnicima (bez Cold calling-a)

- Izrada najpovoljnijih ponuda

- Prezentacija, ugovaranje i prodaja usluga

- Tjedno Izvještavanje o rezulatima prodaje

- Rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona/E-maila

Što očekujemo od kandidata (m/ž):

- Minimalno SSS

- Poznavanje rada na računalu

- Pristupačnost, ljubaznost, komunikativnost

- Afinitet prema prodaji

- Razvijene vještine pregovaranja

- Pedantnost i odlična organiziranost u radu

- Usmjerenost na ispunjenje prodajnih ciljeva

- Odgovornost, snalažljivost, prilagodljivost, proaktivnost

- Poželjno barem 1 godina rada na administrativnim poslovima koji uključuju izravni rad s

korisnicima

- Brzo usvajanje informacija i primjenjivanje navedenog u praksi

- Ugodnost, jasnoću i smirenost u komunikaciji s korisnicima i suradnicima

I zanima te lova. Iznadprosječna plaća.

Molbe sa životopisom slati isključivo na e-mail: career@esicher.com. Rok za prijavu 7 dana od dana objave.

Top